Multikredyt

Ekspert kredytowy
bezpłatne wsparcie w wyborze najtańszej oferty

Umów kontakt z Ekspertem

Dlaczego warto współpracować z ekspertem kredytowym?

Usługi doradztwa kredytowego są coraz popularniejsze. Dzięki pomocy ekspertów kredytowych, coraz więcej osób podejmuje właściwe decyzje finansowe. Jak współpraca z ekspertem kredytowym przebiega w praktyce? Na samym początku ekspert kredytowy zbada Twoje potrzeby i możliwości finansowe sprawdzajac Twoją zdolność kredytową.

Dopiero kiedy ekspert kredytowy zweryfikuje informacje o Tobie i przeprowadzi rzetelny wywiad, następuje prezentacja ofert kredytowych, które pasują do Twojego profilu.  Ekspert kredytowy będzie służył Ci pomocą na każdym etapie i pozwoli Ci wybrać najlepszą ofertę.

Korzyści wynikające ze współpracy z ekspertem kredytowym

ekspert kredytowy ekspert kredytowy

Aby uzyskać poradę kredytową, nie musimy już nawet opuszczać własnego domu. Poznaj listę profitów, współpracy z ekspetem kredytowym:

Jeżeli szukasz profesjonalnego eksperta kredytowego, to zachęcamy do kontaktu. Ekspert kredytowy to nie tylko same korzyści, ale również wygoda i gwarancja bezpieczeństwa finansowego. Nasi eksperci kredytowi nie tylko znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe, ale również pomogą przejść przez wszystkie procedury bankowe.

Jakich dokumentów będzie wymagał ekspert kredytowy?

Umówiłeś się na spotkanie z ekspertem kredytowym. Co musisz przygotować? Zacznij od przygotowania informacji na temat swojej sytuacji finansowej. Jakie masz dochody i jak wysokie są Twoje stałe wydatki. Następnie określ swoje potrzeby finansowe. Jasno zadeklaruj ekspertowi kredytowemu, czego tak naprawdę poszukujesz. Może to być kredyt hipoteczny, leasing, a może chcesz skutecznie zainwestować swoje oszczędności. Kolejna rzecz, która musisz zrobić to skompletowanie niezbędnych dokumentów. Ekspert kredytowy, żeby Ci pomóc, będzie musiał przeanalizować dokumenty potwierdzające rodzaj zatrudnienia, źródła Twoich dochodów, czy też zyski z działalności gospodarczej. Eksperci kredytowi z multikredyt.pl przygotowali listę potrzebnych dokumentów:

Współpraca z eksperta kredytowym na przykładzie kredytu hipotecznego

 1. Ekspert kredytowy weryfikuje Twoją sytuację finansową oraz poznaje Twoje cele.
 2. Ekspert kredytowy przeprowadza badanie Twojej zdolności kredytowej. 
 3. W kolejnym kroku czas na prezentację ofert kredytów hipotecznych dopasowanych do Twoich potrzeb i wybór tych najkorzystniejszych.
 4. Po wyborze oferty ekspert kredytowy pomoże Ci w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji.
 5. Kiedy otrzymasz od banku pozytywną decyzję, ekspert kredytowy wyjaśni Ci zapisy umowy i będzie negocjował w Twoim imieniu marżę banku oraz inne warunki kredytu.
 6. Ekspert  kredytowy na Twoje życzenie sprawdzi również stan prawny nieruchomości.

O co pytać eksperta kredytowego?

Jest kilka podstawowych rzeczy, o które powinieneś zapytać eksperta kredytowego. Wymieńmy je po kolei:

 1. Na sam początek zapytaj ekspeta kredytowego o jego doświadczenie i wiedzę. Spytaj, gdzie możesz znaleźć opinie na jego temat i poproś o rekomendację innych klientów. Spytaj, jak długo pracuje i czy zamierza pozostać przy tym zawodzie. Dowiedz się, jak ważna jest dla niego etyka zawodowa, czy będzie działał w Twoim interesie i czy możesz na niego liczyć w trakcie trwania procedury kredytowej.
 2. W kolejnym kroku spytaj o procedurę kredytową, przez którą będziesz musiał przejść. Dowiedz się, jak wygląda badanie zdolności kredytowej i czy możesz ją sprawdzić wcześniej. Spytaj o wniosek kredytowy, jak należy go prawidłowo wypełnić i jakie dokumenty i w którym momencie do niego dołączyć. Zadaj pytanie dotyczące tego, jak długo należy czekać na decyzję kredytową i na uruchomienie kredytu.
 3. Poproś eksperta kredytowego o zbadanie Twojej zdolności kredytowej. Ekspert kredytowy powinien odpowiedzieć Ci na pytanie, jak wysoka jest Twoja zdolność kredytowa, czy masz szanse na kredyt i w jakiej wysokości. Dowiedz się, co to jest raport BIK i jak wpływa na Twoją zdolność kredytową. Profesjonalny ekspert kredytowy podpowie Ci również co zrobić, żeby zwiększyć swoją zdolność kredytową.
 4. Kolejne pytania powinny dotyczyć parametrów kredytu. Najczęściej klienci pytają o wysokość raty kredytu, ewentualnie o oprocentowanie. Ekspert kredytowy powinien wyjaśnić klientowi, że niekoniecznie wysokość raty lub oprocentowanie kredytu decyduje o atrakcyjności kredytu. Warto zapytać również o RRSO (Roczną Rzeczywistą Stopę Procentową), która zawiera w sobie informacje o wszystkich kosztach kredytu. Spytaj również o minimalna i maksymalną kwotę kredytu i na jaki maksymalny termin bank udzieli kredytu. Ekspert kredytowy powinien Ci przygotować symulację co najmniej kilku ofert wraz z parametrami i wysokością raty, tak żeby można było bez problemu wybrać najkorzystniejszą ofertę.
 5. Przygotowanie wniosku kredytowego, zwłaszcza przy kredycie hipotecznym nie należy do najłatwiejszych. Spytaj eksperta kredytowego, w jaki sposób wypełnić wniosek. Dobrą praktyką jest to, że eksperci kredytowi pomagają swoim klientom wypełnić wnioski i skompletować niezbędne dokumenty. Dzięki temu bank nie będzie miał pretekstu, żeby wniosek odrzucić, a Ty zaoszczędzisz swój czas i nie będziesz się niepotrzebnie denerwował.

Jak znaleźć dobrego eksperta kredytowego?

Szukasz dobrego i profesjonalnego eksperta kredytowego? Rozpocznij poszukiwania od rekomendacji rodziny i znajomych. Może osoba, którą znasz, korzystała z usług eksperta kredytowego i jest zadowolona ze współpracy? Rekomendacje rodziny i znajomych są najbardziej wiarygodne. Bardzo ważne źródło informacji o doradcach finansowych to Internet. Korzystając z portali finansowych, czy blogów finansowych, możesz uzyskać informację o ekspertach kredytowych z Twojej miejscowości. W Internecie znajdziesz również rekomendacje i opinie innych klientów o ekspertach kredytowych. Ekspertów kredytowych znajdziesz również na Facebooku, czy LinkedIn.

Kupując dom od dewelopera bądź za pośrednictwem biura nieruchomości, również możesz spytać o kontakt do sprawdzonego eksperta kredytowego, który pomoże ci znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny.

600+ Obsłużonych klientów

Liczba zadowolonych klientów, których
obsłużyliśmy w ciągu ostatnich 2 lat

12 Nagród i wyróżnień
14 mln Wolumen kredytów

Łaczna wartość kredytów uruchomionych
za naszym pośrednictwem

Kalkulator kredytowy

mBank BNP Paribas ING Bank Śląski Pekao PKO Bank Polski Milenium Bank

Zamów dedykowaną kalkulację

Bezpłatnie przygotujemy wiarygodną kalkulację kredytową

Zobacz jak wiele
korzyści
możesz
zyskać podejmując
współpracę
z Multikredyt

Umów się na bezpłatne spotkanie

w naszym biurze | Twoim domu | telefoniczne | online

Dziękujemy za nawiązanie kontaktu

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.

Blog kredytowy – porady kredytowe

Kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, zdolność kredytowa, to zagadnienia, na których dobrze się znamy i potrafimy pisać o nich w przystępny sposób. Chcesz wiedzieć więcej?

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa
09 stycznia 2022

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa

Wiele par o kredycie hipotecznym rozmawia jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego, mnóstwo ruch taki rozważa w następstwie planowania wspólnej przyszłości jako małżeństwo. Stan cywilny: zamężna / żonaty - jak to rzutuje na kredyt?

Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać? Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać?
15 października 2021

Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać?

Zgodnie z definicją jest to pożyczka pieniędzy, która jest udzielana pod zastaw nieruchomości. Oznacza to zatem, że z takiej pożyczki może skorzystać każdy, kto jest właścicielem określonej nieruchomości. Z kolei pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego
07 października 2021

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Dla wielu osób wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego to ważny cel, do którego dążymy przez wiele lat. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż myśl wieloletniego spłacania zobowiązania wobec banku dla nikogo nie jest pocieszająca. Z tego też powodu często warto decydować się na wcześniejszą spłatę zadłużenia. O czym jednak warto pamiętać? Czy wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego się opłaca?

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego w 2023? Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego w 2023?
02 września 2021

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego w 2023?

W dzisiejszych czasach nie każdy jest w stanie odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy, która pozwoli na pokrycie minimalnego wkładu własnego do kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Banki wymagają posiadania odpowiednich środków pieniężnych przez wnioskodawców, które są swego rodzaju zabezpieczeniem tego typu inwestycji. Kalkulator kredytu hipotecznego, który jest ogólnodostępny online, pozwala na orientacyjne wyliczenie kosztów oraz sprawdzenie, w jakiej wysokości wkład własny będzie wymagany do uzyskania finansowania przez bank.

Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać? Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać?
08 lipca 2021

Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać?

Jakie raty proponują obecnie banki? Lepiej wybrać raty stałe czy malejące? Jakie są różnice tych dwóch sposobów spłaty kredytu? Sprawdź, co się bardziej opłaca!

Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe
01 lipca 2021

Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe

Kredyt hipoteczny jest to zobowiązanie zaciągane na wiele lat, które na bardzo długi okres obciążą nasz budżet domowy. Jakie są rzeczywiste koszty kredyty? Co to jest oprocentowanie kredyty, a co to są koszty pozabankowe przy kredycie?

Kredyt hipoteczny na zakup działki Kredyt hipoteczny na zakup działki
10 czerwca 2021

Kredyt hipoteczny na zakup działki

Jak jednak sfinansować całą inwestycję obejmującą kupno działki i budowę domu? Czy kredyt hipoteczny to dobre rozwiązanie? Wystarczy zapoznać się z poniższym artykułem, aby dowiedzieć się, jak otrzymać kredyt na zakup działki budowlanej i spełnić swoje marzenia o nowym domu.

Kredyt hipoteczny na budowę domu Kredyt hipoteczny na budowę domu
10 czerwca 2021

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Budowa domu związana jest z bardzo dużym nakładem finansowym. Niewiele osób buduje obecnie dom za gotówkę, wymaga to dłuższego czasu, aby zgromadzić odpowiedni kapitał. Dlatego tez decydujemy się wcześniej na dodatkowe wsparcie ze strony banku, które przyśpieszy ten proces.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy lub pożyczkę? Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
10 czerwca 2021

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Nagle pojawiające się wydatki sprawiają, że ważne jest dla nas jak najszybsze uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych. W takiej sytuacji sięgamy po produkty bankowe, które gwarantują możliwie najszybsze dostarczenie niezbędnych funduszy.

FAQ - często zadawane pytania

Ekspert kredtytowy Multikredyt.pl

Oceń nas!

4,9 (4327 ocen)