Multikredyt

Kredyt hipoteczny
na dom, mieszkanie, działkę

Umów kontakt z Ekspertem

Kredyt hipoteczny krok po kroku

Jeżeli już zdecydowałeś się na zakup nieruchomości korzystając z opcji kredytu hipotecznego, to czeka Ciebie teraz duże wyzwanie organizacyjne. Należy pamiętać, iż dla banku jesteśmy potencjalnym ryzykiem, oprocentowanie kredytów hipotecznym jest stosunkowo niskie w porównaniu do innych źródeł finansowania, więc bank tym bardziej będzie chciał swoje ryzyko jak najbardziej ograniczyć. 

Dowiedz się więcej
Kredyt hipoteczny krok po kroku

Wkład własny 2022 (minimalny) - co może być wkładem własnym?

Kredyty hipoteczne w roku 20212 cieszą się rekordową popularnością ze względu na niskie oprocentowanie, co przekłada się na pomniejszone koszty całego przedsięwzięcia. Warto jednak wiedzieć, że uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest tak proste, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. 

Dowiedz się więcej
wklad wlasny

lle trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny?

Kredyty hipoteczne od wielu lat są najpopularniejszymi zobowiązaniami, które zaciąga coraz więcej Polaków. Aby bank udzielił nam takiego wsparcia, należy spełnić określone warunki. Przede wszystkim musimy mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową, na którą wpływa wiele czynników, np. wysokość i źródło dochodów. Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Dowiedz się więcej
lle trzeba zarabiać żeby dostać kredyt hipoteczny
mBank BNP Paribas ING Bank Śląski Pekao PKO Bank Polski Milenium Bank

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. MultiKredyt nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych powyżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Najniższa rata
Twojego kredytu:

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie
dopasowaną kalkulację

1 890 PLN Zamów dedykowaną kalkulację

Zobacz jak wiele
korzyści
możesz
zyskać podejmując
współpracę
z Multikredyt

Zamów dedykowaną kalkulację

Bezpłatnie przygotujemy wiarygodną kalkulację kredytową

600+ Obsłużonych klientów

Liczba zadowolonych klientów, których
obsłużyliśmy w ciągu ostatnich 2 lat

12 Nagród i wyróżnień
14 mln Wolumen kredytów

Łączna wartość kredytów uruchomionych
za naszym pośrednictwem

Jakie dokumenty, są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego?

Chcąc ubiegać się o kredyty hipoteczny, musimy przejść długi i żmudny proces gromadzenia dokumentacji. Najlepiej rozpocząć go odpowiednio wcześniej, tak aby w odpowiednim czasie zorganizować komplet wymaganych dokumentów. Należy jednak pamiętać, iż każdy z dokumentów ma swoją ważność i jeżeli jakiś dokument się przeterminuje, bank poprosi o dostarczenie zaktualizowanego dokumentu, a czas nam ucieka, dlatego należy zadbać o dobre planowanie. 

Dowiedz się więcej
kredyt hipoteczny dokumenty

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

W dzisiejszych czasach nie każdy jest w stanie odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy, która pozwoli na pokrycie minimalnego wkładu własnego do kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Czy zaciągnięcie kredytu hipotecznego bez wkładu jest w ogóle możliwe? Jak przeprowadzić taką operację? Podpowiadamy!

Dowiedz się więcej
Kredyt hipoteczny bez wkladu własnego

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

Sprawdziłeś swoją zdolność kredytową i doszedłeś do wniosku, że nie jest wystarczająca do zrealizowania celu, jaki sobie założyłeś. Zależy ci na większym kredycie i zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby poprawić swoją zdolność kredytową. Przedstawimy Ci zatem kilka metod, które pozwolą Ci na zwiększenie Twojej zdolności kredytowej.

Dowiedz się więcej
Jak zwiekszyc zdolnosc kredytowa

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Budowa domu związana jest z bardzo dużym nakładem finansowym. Niewiele osób buduje obecnie dom za gotówkę, wymaga to dłuższego czasu, aby zgromadzić odpowiedni kapitał. Dlatego tez decydujemy się wcześniej na dodatkowe wsparcie ze strony banku, które przyśpieszy ten proces.

Dowiedz się więcej
Kredyt hipoteczny na budowe domu

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania to wygodne rozwiązanie, które pozwala na wykonanie wszelkich prac potrzebnych do wykończenia wnętrza całej nieruchomości i nie tylko. Warto jednak wiedzieć, jakie wymogi stosują banki wobec osób wnioskujących o taką formę finansowania.

Dowiedz się więcej
Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania

Kredyt hipoteczny na zakup działki

Jak jednak sfinansować całą inwestycję obejmującą kupno działki i budowę domu? Czy kredyt hipoteczny to dobre rozwiązanie? Wystarczy zapoznać się z poniższym artykułem, aby dowiedzieć się, jak otrzymać kredyt na zakup działki budowlanej i spełnić swoje marzenia o nowym domu.

Dowiedz się więcej
Kredyt na zakup dzialki Kredyt na zakup dzialki

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Jeżeli kredytobiorca ma do dyspozycji wolne środki pieniężne może rozważyć wcześniejszą spłatę kredytu, która polega na jego spłaceniu w części lub całości, dzięki temu jego miesięczne zobowiązania się zmniejszą. Nasuwa się jednak pytanie, jakie warunki musi spełnić kredytobiorcą chcący spłacić kredyt wcześniej?

Dowiedz się więcej
Wczesniejsza splata kredytu hipotecznego

Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe

Kredyt hipoteczny jest to zobowiązanie zaciągane na wiele lat, które na bardzo długi okres obciążą nasz budżet domowy. Jakie są rzeczywiste koszty kredyty? Co to jest oprocentowanie kredyty, a co to są koszty pozabankowe przy kredycie?

Dowiedz się więcej
Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe

Rata równa czy rata malejąca jaki warianty spłaty kredytu wybrać?

Jakie raty proponują obecnie banki? Lepiej wybrać raty stałe czy malejące? Jakie są różnice tych dwóch sposobów spłaty kredytu? Sprawdź, co się bardziej opłaca!

Dowiedz się więcej
Rata rowna i rata malejaca kredyt hipoteczny

Księga wieczysta a kredyt hipoteczny - co należy wiedzieć?

Aspekty prawne związane z nieruchomością, spędzają sen z powiek wielu osobom, które muszą zmierzyć się z nabyciem mieszkania. Z jednej strony własne lokum to spełnienie marzeń, z drugiej strony duży stres i mnóstwo formalności. Eksperci kredytowi z Multikredy.pl starają się w jak najprostszy sposób przybliżyć wszystkie kwestie związane z nabyciem mieszkania, jak i znalezieniem najlepszego kredytu hipotecznego.

Dowiedz się więcej
Ksiega wieczysta a kredyt hipoteczny Ksiega wieczysta a kredyt hipoteczny

Mieszkanie z rynku wtórnego
a kredyt hipoteczny

Dowiedz się więcej
Zakup mieszkania z rynku wtornego na kredyt Zakup mieszkania z rynku wtornego na kredyt

Wakacje kredytowe 2021 - zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego

Dowiedz się więcej
Wakacje kredytowe 2021 zawieszenie splłaty kredytu hipotecznego Wakacje kredytowe 2021 zawieszenie splłaty kredytu hipotecznego

Pytania i odpowiedzi o kredyt hipoteczny

Umów się na bezpłatne spotkanie

w naszym biurze | Twoim domu | telefoniczne | online

Dziękujemy za nawiązanie kontaktu

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.

Blog kredytowy – porady kredytowe

Kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, zdolność kredytowa, to zagadnienia, na których dobrze się znamy i potrafimy pisać o nich w przystępny sposób. Chcesz wiedzieć więcej?

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa
09 stycznia 2022

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa

Wiele par o kredycie hipotecznym rozmawia jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego, mnóstwo ruch taki rozważa w następstwie planowania wspólnej przyszłości jako małżeństwo. Stan cywilny: zamężna / żonaty - jak to rzutuje na kredyt?

Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać? Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać?
15 października 2021

Pożyczka hipoteczna – kto może ją otrzymać?

Zgodnie z definicją jest to pożyczka pieniędzy, która jest udzielana pod zastaw nieruchomości. Oznacza to zatem, że z takiej pożyczki może skorzystać każdy, kto jest właścicielem określonej nieruchomości. Z kolei pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego
07 października 2021

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Dla wielu osób wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego to ważny cel, do którego dążymy przez wiele lat. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż myśl wieloletniego spłacania zobowiązania wobec banku dla nikogo nie jest pocieszająca. Z tego też powodu często warto decydować się na wcześniejszą spłatę zadłużenia. O czym jednak warto pamiętać? Czy wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego się opłaca?

Jak otrzymać kredyt hipoteczny  bez wkładu własnego w 2021? Jak otrzymać kredyt hipoteczny  bez wkładu własnego w 2021?
02 września 2021

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego w 2021?

W dzisiejszych czasach nie każdy jest w stanie odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy, która pozwoli na pokrycie minimalnego wkładu własnego do kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Banki wymagają posiadania odpowiednich środków pieniężnych przez wnioskodawców, które są swego rodzaju zabezpieczeniem tego typu inwestycji. Kalkulator kredytu hipotecznego, który jest ogólnodostępny online, pozwala na orientacyjne wyliczenie kosztów oraz sprawdzenie, w jakiej wysokości wkład własny będzie wymagany do uzyskania finansowania przez bank.

Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać? Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać?
08 lipca 2021

Rata równa czy rata malejąca, jaki warianty spłaty kredytu wybrać?

Jakie raty proponują obecnie banki? Lepiej wybrać raty stałe czy malejące? Jakie są różnice tych dwóch sposobów spłaty kredytu? Sprawdź, co się bardziej opłaca!

Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe
01 lipca 2021

Koszty kredytu hipotecznego i koszty okołokredytowe

Kredyt hipoteczny jest to zobowiązanie zaciągane na wiele lat, które na bardzo długi okres obciążą nasz budżet domowy. Jakie są rzeczywiste koszty kredyty? Co to jest oprocentowanie kredyty, a co to są koszty pozabankowe przy kredycie?

Kredyt hipoteczny na zakup działki Kredyt hipoteczny na zakup działki
10 czerwca 2021

Kredyt hipoteczny na zakup działki

Jak jednak sfinansować całą inwestycję obejmującą kupno działki i budowę domu? Czy kredyt hipoteczny to dobre rozwiązanie? Wystarczy zapoznać się z poniższym artykułem, aby dowiedzieć się, jak otrzymać kredyt na zakup działki budowlanej i spełnić swoje marzenia o nowym domu.

Kredyt hipoteczny na budowę domu Kredyt hipoteczny na budowę domu
10 czerwca 2021

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Budowa domu związana jest z bardzo dużym nakładem finansowym. Niewiele osób buduje obecnie dom za gotówkę, wymaga to dłuższego czasu, aby zgromadzić odpowiedni kapitał. Dlatego tez decydujemy się wcześniej na dodatkowe wsparcie ze strony banku, które przyśpieszy ten proces.

Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - poznaj różnice Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - poznaj różnice
09 czerwca 2021

Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - poznaj różnice

Pożyczka hipoteczna bardzo często jest mylona z kredytem hipotecznym. W rzeczywistości te dwa produkty bankowe nie mają ze sobą wiele wspólnego, przyjrzyjmy się, jaka jest różnica między nimi i kiedy tak naprawdę warto skorzystać z pożyczki jako alternatywnego źródła finansowania.

Jakie dokumenty, są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego? Jakie dokumenty, są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego?
09 czerwca 2021

Jakie dokumenty, są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego?

Chcąc ubiegać się o kredyty hipoteczny musimy przejść długi i żmudny proces gromadzenia dokumentacji. Najlepiej rozpocząć go odpowiednio wcześniej, tak aby w odpowiednim czasie zorganizować komplet wymaganych dokumentów.

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania
09 maja 2021

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania to wygodne rozwiązanie, które pozwala na wykonanie wszelkich prac potrzebnych do wykończenia wnętrza całej nieruchomości i nie tylko. Warto jednak wiedzieć, jakie wymogi stosują banki wobec osób wnioskujących o taką formę finansowania. Zobowiązanie tego typu pozwala na przyśpieszenie prac remontowych oraz terminu przeprowadzki do nowego lokum. Czy jednak kredyt hipoteczny na remont to dobra decyzja? Jakie oferty warto rozważyć? Sprawdź!

Księga wieczysta a kredyt hipoteczny - co należy wiedzieć? Księga wieczysta a kredyt hipoteczny - co należy wiedzieć?
06 maja 2021

Księga wieczysta a kredyt hipoteczny - co należy wiedzieć?

Aspekty prawne związane z nieruchomością, spędzają sen z powiek wielu osobom, które muszą zmierzyć się z nabyciem mieszkania. Z jednej strony własne lokum to spełnienie marzeń, z drugiej strony duży stres i mnóstwo formalności.

Opinie naszych klientów

Kredyt hipoteczny z Multikredyt.pl

Oceń nas!

4,9 (2900 ocen)